Analityk biznesowy

Warszawa, mazowieckie

Euvic Services

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • zbieranie wymagań użytkownika oraz opracowanie specyfikacji dla rozwiązań informatycznych;
  • analiza biznesowa i systemowa systemów rozwijanych in-house;
  • przygotowanie map procesów biznesowych oraz systemowych;
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej (m.in. pisanie user stories, przygotowywanie diagramów UML / BPMN);
  • współpracę z pracownikami i współpracownikami na wszystkich etapach produkcji oprogramowania;
  • ścisła współpraca z zespołem developerskim.

Wymagania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego w branży IT;
  • praktyczna znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania;
  • umiejętność analitycznego myślenia, słuchania, argumentacji i współpracy z biznesem oraz działem IT;
  • znajomość metodyk kreatywnego projektowania rozwiązań oraz UML, BPMN;
  • zdolność prowadzenia komunikacji będącej pomostem pomiędzy środowiskiem biznesowym a developerami;
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie umiejętności tworzenia makiet oraz znajomość narzędzia UXPin lub podobnego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w placówce naukowo-badawczej lub szkole wyższej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • kartę MultiSport;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach;
  • profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne);
  • możliwość pracy zdalnej;
  • elastyczny czas pracy.

Wymagania

Oferujemy usługi projektowania architektury i dostarczania wysokowydajnych rozwiązań... w oparciu o platformy firmy Microsoft. Dysponujemy bardzo kompetentnym zespołem architektów i programistów oraz dojrzałym procesem wytwarzania oprogramowania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca IT - Programowanie / Analizy