Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/09/2018.

Analityk biznesowy

Warszawa, mazowieckie

Santander Bank Polska

Opis stanowiska pracy

Dołącz do nas, jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w minimum jednej z następujących dziedzin: modelowanie danych, analiza statystyczna, projektowanie oraz testowanie modeli ryzyka,
  • posiadasz umiejętności proaktywnego kreowania rozwiązań oraz ich skutecznego wdrażania,
  • posiadasz znajomość rozwiązań SAS lub innych narzędzi analitycznych mogących współpracować ze zbiorami danych Big Data oraz hurtownią danych,
  • programujesz w SQL/4GL,
  • posiadasz znajomość oprogramowania Microsoft Office (w tym biegła MS Excel, MS Outlook oraz MS Access),
  • potrafisz myśleć analitycznie, wyciągać wnioski i docierać do istoty problemów,
  • jesteś samodzielny w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu pojawiających się problemów,
  • posiadasz wysokie zdolności interpersonalne, proaktywność, dokładność, sumienność, innowacyjność, zdolności koncentracji oraz otwartość na zmiany,
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim,

Oferujemy Ci miejsce, w którym możesz:

  • realizować zadania analityczne związane z budową systemu do wykrywania i przeciwdziałania oszustwom wykonywanym z wykorzystaniem produktów bankowych,
  • być odpowiedzialnym za prowadzone projekty oraz rozwój narzędzi związanych z analizą i wykrywaniem przestępstw,
  • zarządzać procesem zmian w budowanych i rozwijanych systemach,
  • odpowiadać za jakość, spójność i kompletność dokumentacji analitycznej,
  • przygotowywać wielowymiarowe analizy danych transakcyjnych oraz gromadzonych logów,
  • analizować trendy przestępcze oraz budować, testować i wdrażać reguły antyfraudowe w obszarze przeciwdziałania nadużyciom,
  • przygotowywać raporty operacyjne oraz prowadzić ewidencję przypadków fraudowych na potrzeby zespołu, właścicieli biznesowych oraz organów nadzorczych,
  • analizować oraz opiniować ekspercko procedury bankowe pod kątem bezpieczeństwa płatności,
  • wykazać się znajomością wymogów regulatorów zewnętrznych dotyczących bezpieczeństwa płatności,

Mamy dla Ciebie również:

  • klarowne ścieżki rozwoju - możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych,
  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander,
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych,
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: dofinansowanie do studiów,
  • szkolenia, bankową bibliotekę książek i multimediów,
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń w ramach systemu kafeteryjnego,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • dofinansowanie do Rajdu Bankowca - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju,
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „Zdrowie na Bank".

Prezentacja firmy

Santander, czyli bank taki, jak chcesz.
Do niedawna nazywaliśmy się Bank Zachodni... WBK.
Naszym celem jest zostać najbardziej innowacyjnym bankiem w Polsce i najlepszym bankiem dla Klientów.
Jesteśmy jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, która świadczy usługi bankowe dla osób indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.Zgodnie ze strategią „Bank Jaki Chcesz”, Santander koncentruje się na rozpoznaniu potrzeb klientów oraz oferowaniu im produktów finansowych, które mogą sami dopasowywać do swoich wymagań. Bank działa z założeniem zapewniania doskonałych doświadczeń użytkowników w każdym kanale kontaktu i w każdym momencie styku z marką. W tym celu konsekwentnie pozostaje w grupie liderów rynku jeśli chodzi o wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacji w usługach bankowych. Jako bank omnikanałowy, Santander jest dostępny za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - ERP , Praca IT - Kontrola jakości