Analityk Biznesowy

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Jako Analityk Biznesowy będziesz świadczył usługi w projektach rozwoju oprogramowania z obszaru Fintech.

Zadania:

  • Zbieranie, definiowanie i analizowanie wymagań od klienta biznesowego związanych z budową i rozwojem systemów i rozwiązań IT
  • Formułowanie wymagań i uzgadnianie produktów z interesariuszami
  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołami programistów i testerów
  • Dbanie i jakość, spójność i kompletność dokumentacji analitycznej
  • Wsparcie zarządzania projektami w metodyce Agile i Scrum/Kanban
  • Udziałw tworzeniu platformy wiedzy projektowej
  • Identyfikacja problemów i proponowanie rozwiązań

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w roli analityka biznesowego
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Znajomość JIRA / Confluence oraz sprawna praca według Scrum/Kanban
  • Mile widziana znajomość BPMN i UML

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B stawka dzienna 700-900 zł + VAT
  • Wygodne, nowoczesne biuro w dogodnym miejscu
  • Rowerownia, prysznice, szafki dla rowerzystów
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu
  • Opieka medyczna Enelmed
  • 14 dniowy termin płatności

VLOG