Opis stanowiska pracy

Analityk Biznesowy ( oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności).

Czy chciałbyś być częścią wielokulturowego zespołu? Jeżeli tak, to zachęcamy do ubiegania się o to stanowisko i dołączenie do naszej firmy. Oferujemy zatrudnienie dla osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności, w nowym Centrum Usług Wspólnych prowadzonym przez jednego z naszych Kontrahentów.

Obowiązki:

  • przygotowywania wizualizacji, raportów i obliczeń dla zespołów sprzedaży i marketingu;
  • przygotowywania prezentacji na spotkania handlowe;
  • proponowanie zmian mających na celu ulepszenie procesu przetwarzania danych;
  • wdrażania i rozwoju modułów, narzędzi i aplikacji wspierających procesy biznesowe;
  • biegłości w przygotowywaniu efektywnych raportów handlowych;
  • skoncentrowanie na optymalizacji i wykonaniu proponowanych rozwiązań.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania odpowiednich wniosków;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel (w tym tabel przestawnych);
  • dobrej znajomości pakietów SAP, SQL, VBA i SSIS;
  • dobrej znajomość bazy danych Access;
  • doświadczenie w pracy z programem Emigo będzie atutem;
  • wiedzy i umiejętność korzystania i wdrażania rozwiązań Analityki Finansowej;
  • znajomość metod prognozowania w teorii i praktyce będzie zaletą;
  • odpowiedzialności, dokładności i umiejętności komunikacyjnych;
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi normami zatrudniania osób niepełnosprawnych;
  • dobre atrakcyjne warunki finansowe i stabilność zatrudnienia;
  • szkolenie na stanowisku pracy;
  • stanowisko pracy w dynamicznym i wielojęzycznym zespole;
  • możliwość Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do zakupu: leków, wyjazdów rehabilitacyjnych, medycznej opieki specjalistycznej itp.);
  • dodatkowo: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karty rabatowe do innych naszych kontrahentów, wewnętrzny butik z produktami firmowymi;
  • współpracę i pomoc koordynatora ds. zatrudnienia.

Miejsce pracy: Centrum Warszawy

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszeń prosimy dopisywać aktualnie obowiązującą klauzulę o możliwości przetwarzania danych osobowych.

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Analityka, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja