Analityk Biznesowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1094345

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Analityka Biznesowego.

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Wynagrodzenie: 750-850 pln netto+vat/dzień

Zadania:
  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza potrzeb biznesowych,
  • Analiza danych, dokumentacji,
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT,
  • Modelowanie procesów biznesowych.

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego (min 4 lata),
  • Umiejętność zbierania oraz dokumentowania wymagań biznesowych i funkcjonalnych,
  • Znajomość UML, BPMN,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland