dmt Software House Sp. z o.o.

Analityk Biznesowy

Od: dmt Software House Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Współuczestniczenie w procesach budowy i rozwoju aplikacji w oparciu o wymagania biznesu
  • Asystowanie w zarządzaniu i realizacji projektów informatycznych
  • Analiza wymagań użytkownika i optymalizacja procesów biznesowych,
  • Przygotowanie analizy systemowej, w tym opis statyki i dynamiki systemu,
  • Udział w weryfikacji i przygotowaniu dokumentacji na pozostałych etapach prac projektowych,
  • Udział w spotkaniach projektowych zarówno z Wykonawcą jak i Klientem wewnętrznym,
  • Odpowiedzialność za współpracę z zespołem realizującym projekty oraz klientem
  • Opracowywanie dokumentacji analitycznej oraz projektowej
  • Kontakty z klientami wymagają gotowość odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • pracę w doskonałej atmosferze w zgranym zespole
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych
  • więcej dni wolnych niż przewiduje ustawa :)
  • praca zdalna

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi w tym znajomość metodologii (PM Book, Scrum)
  • Dobra znajomość zagadnień finasowych oraz umiejętność ich analizy - poparta doświadczeniem
  • Zdolności analityczne w tym umiejętność tworzenia założeń dla użytkowników biznesowych, projektantów oraz programistów
  • Wysoka systematyczność, komunikatywność i odpowiedzialność
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskiem w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień faktoringowych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami bazodanowymi w tym znajomość języka SQL
  • Znajomość narzędzi/systemów raportujących
  • Znajomość systemów realizowanych w architekturach wielowarstwowych
  • Znajomość zagadnienia Continuous Integration
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, Confluence