Analityk Biznesowy

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1121688

Dla naszego klienta z branży finansowo – bankowej poszukujemy osoby na stanowisko Analityka biznesowo – systemowego.

Gdzie i jak?

Lokalizacja: Katowice,
Forma zatrudnienia: B2B,

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z jednostkami biznesowymi przy określaniu wymagań biznesowych.
  • Modelowanie procesów biznesowych / systemowych (opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych: UML lub BPMN).
  • Tworzenie dokumentacji realizowanych zmian w aplikacjach.

Wymagania:

  • Doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej i systemowej.
  • Zarządzaniem zakresem projektu.
  • Umiejętność tworzenia i czytania modeli UML/BPMN.
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect lub podobnego.
  • Doświadczenia we współpracy z programistami i testerami.
  • Praktycznej znajomości SQL.
  • Posługiwania się narzędziem SQL developer lub podobnym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Praca w zespołach Scrum’owych składających się z programistów, analityków i testerów,
  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • Benefity: Mulitsport, Medicover
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland