Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • naliczanie premii wynikowych dla różnych poziomów stanowisk, zgodnie z przyjętymi założeniami,
  • tworzenie analiz i raportów, w tym niestandardowych i ad hoc zgodnie z zapotrzebowaniem klienta wewnętrznego,
  • analiza poprawności księgowań i ich zgodności z planem kont,
  • współtworzenie automatyzacji raportów dedykowanych danemu obszarowi oraz wstępna kwantyfikacja ryzyk, związanych z potencjalnymi odchyleniami,
  • uczestnictwo w procesie przygotowania rocznego budżetu Grupy.

Zapraszamy, jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP oraz w naliczaniu premii,
  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku analityka w obszarze kontrolingu,
  • masz wykształcenie wyższe (Finanse, Ekonomia),
  • wykazujesz biegłą praktyczną znajomość programów pakietu MS Office,
  • wykazujesz się praktyczną znajomością narzędzi analitycznych i raportowych klasy BI.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa