Analityk biznesowy z językiem niemieckim - praktyki

HYCOM

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu analityków tworzących nowoczesne i rozbudowane rozwiązanie eCommerce i eCare dla największych firm telekomunikacyjnych w Europie. Będzie miała możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i kontakt z najnowszymi technologiami.

Zespół ten:

• współuczestniczy w spotkaniach i pracach projektowych,

• odpowiada za analizę i tworzenie specyfikacji funkcjonalnej rozwiązania,

• bezpośrednio współpracuje z zespołami odpowiedzialnymi za development oraz testy aplikacji,

• wspiera klienta w funkcjonalnych aspektach obsługi aplikacji,

• ewaluuje rozwiązania technologiczne wspierające sprzedaż, marketing i obsługę klientów.

Oczekujemy dyspozycyjności min. 30h w tygodniu.

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów,

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),

• dobra znajomość języka angielskiego,

• umiejętność analitycznego podejścia do podejmowanych zadań i problemów,

• komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

• zaangażowanie

Mile widziane, ale naprawdę nie konieczne:

• znajomość branży eCommerce,

• umiejętność korzystania z narzędzi Jira i Confluence.

Oferujemy:

• szerokie możliwości rozwoju kompetencji związanych z budową najlepszych i najbardziej innowacyjnych systemów e-commerce, e-care, e-learning,

• unikalną możliwość poznania produktów firmy Oracle i SAP,

• fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,

• elastyczny czas pracy,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• prywatną opiekę medyczną,

• dofinansowanie nauki języków obcych,

• dofinansowanie pakietu sportowego.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting