Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Analityk biznesowy w dziale doradztwa proinnowacyjnego

Lublin, lubelskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Kluczowe obowiązki:

• sporządzanie analiza potencjału innowacyjności produktu oraz jego szans powodzenia na rynku
• sporządzenie analiza rynku, czystości patentowej, opłacalności
• współpraca z przedsiębiorcami i jednostkami naukowymi

Wymagane cechy i umiejętności:

• wyższe wykształcenie na kierunkach: ekonomia, zarządzane, studia techniczne np. biotechnologia, informatyka, chemia, fizyka, inżynieria biomedyczna, inżynieria środowiskowa, mechatronika itp.
• umiejętność wyszukiwania i analizowania badań oraz danych na temat rynku i technologii
• zdolności analitycznego myślenia
• co najmniej dobra znajomość Excela
• umiejętność pracy pod presją czasu
• doskonała organizacja pracy własnej
• umiejętność budowania dobrych relacji z Klientami
Mile widziane:

• doświadczenie w pracy w firmie consultingowej
• doświadczenie w sporządzania wniosków dotacyjnych na działalność B+R lub inwestycyjną
• udział w projektach badawczych
• znajomość Excel VBA

Oferujemy:

• ciekawą, ambitną pracę w stabilnej firmie doradczej
• atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę + premia)
• wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
• elastyczne godziny pracy (możliwość połączenia pracy np. ze studiami doktoranckimi)
• indywidualne pakiety szkoleń certyfikowanych zewnętrznych
• realną możliwość realizacji własnych celów zawodowych i wpływ na strategię firmy.

=> 43

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy