Analityk biznesowy systemów finansowo-księgowych

COIG S.A.

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.
COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A.
COIG S.A.
COIG S.A., to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Umiejętnie wykorzystuje swe kilkudziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki dla zapewnienia swoim klientom realnego wsparcia w obszarach zastosowań IT.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, 40-065

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie prac analitycznych, w tym śledzenie zmian prawnych niezbędnych do uwzględnienia w udostępnianych rozwiązaniach informatycznych.
  • Współpraca z działami biznesowymi (klienta) w celu określenia potrzeb, dostarczania konkretnych rozwiązań.
  • Określanie, we współpracy z zespołem wyznaczonym do realizacji zadania, założeń projektowych, w tym jakościowych i wydajnościowych, w zakresie tworzonego lub modyfikowanego oprogramowania.
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac analitycznych, projektowych i programowych, w części wynikającej z powierzonego zakresu projektu informatycznego.
  • Weryfikacja rozwiązań merytorycznych w wytworzonych wyrobach.
  • Współuczestnictwo w procesach wdrożeniowych.

Osoba aplikująca na to stanowisko powinna:

  • Posiadać minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Posiadać aktualną wiedzę z obszaru finansowo-księgowego, w szczególności z zakresie przepisów prawa.
  • Cechować się komunikatywnością, samodzielnością oraz zdolnością analitycznego myślenia.
  • Posiadać znajomość technik analitycznych.
  • Posiadać umiejętność podejmowania decyzji.
  • W sposób czytelny, zrozumiały dla Klienta i zespołu przygotowywać założenia analityczno-projektowe.

Mile widziane:

  • Znajomość zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania (SCRUM)
  • Znajomość notacji: UML, BPMN
  • Znajomość narzędzi – Enterprise Architect, JIRA, Balsamiq Mockups

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie.
  • Pracę w grupie profesjonalistów.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.