Analityk Biznesowy (mid)

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, lubelskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finansowa, ubezpieczeniowa, utilities
  • Siedziba firmy: Sopot
  • Obszar projektu:
  • Praca zdalna: 100%
  • Język angielski: B1/B2
  • Wynagrodzenie: do 10k brutto na umowę o pracę lub do 750 netto + VAT/ B2B

Opis stanowiska:

  • Zbieranie i analizowanie wymagań systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)
  • Określanie i dokumentowanie przypadków użycia systemów informatycznych
  • Definiowanie interfejsów oraz przepływu komunikacji między modułami
  • Tworzenie diagramów UML / BPML w zależności od wymagań projektowych
  • Proponowanie rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z Kierownikami Projektów, Właścicielami Produktów oraz zespołem programistów
  • Przygotowanie instrukcji i przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli analityka (2-3 lata)
  • Znajomość narzędzi projektowych i notacji UML
  • Znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań systemowych i przypadków użycia dla projektów IT, modelowaniem architektury, projektowaniem systemów IT oraz inżynierią oprogramowania
  • Znajomość metodologii tworzenia dokumentacji systemów informatycznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość HTML / zasad budowy stron
  • Doświadczenie w pracy z systemami z branży ubezpieczeniowej, bankowej lub finansowej
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum

Oferujemy:

  • Różnorodną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Regularne spotkania ze ekspertami IT i nie tylko

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.