Analityk Biznesowy/Konsultant ETL (SAS DI)

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa/zdalnie, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych

Zakres obowiązków:

  • Analiza i uzgadnianie wymagań biznesowych
  • Weryfikacja możliwości i określenie sposobu realizacji wymagań biznesowych w SAS
  • Przekładanie wymagań biznesowych na język techniczny
  • Samodzielna realizacja części wymagań biznesowych w SAS

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie w SAS
  • 5 letnie doświadczenie projektowe
  • Znajomość SAS 4GL, SAS DI
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze ryzyka kredytowego (bardzo duży plus)
  • Mile widziana wiedza z zakresu metod ilościowych i analizy statystycznej
  • Mile widziane doświadczenie projektowe w sektorze bankowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta  Multisport)
  • Pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na współpracę i wymianę wiedzy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach struktur firmy
  • Przyjazną kulturę organizacyjną, bazującą na otwartej komunikacji, szacunku i zaufaniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.