ANALITYK BIZNESOWY KLIENTA KORPORACYJNEGO

PKO Bank Polski

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

I Regionalne Centrum Korporacyjne w Gdyni

Nr ref.: GDD/WK/08/2019

Główne zadania:

  • przygotowywanie projektów umów i aneksów dotyczących produktów depozytowych i transakcyjnych oferowanych klientom oraz przygotowywanie propozycji indywidualnych warunków cenowych
  • zawieranie lub udział w zawieraniu transakcji z klientami w ramach umów, w tym umów ramowych
  • pozyskiwanie od klientów dokumentów i informacji na potrzeby realizowanych zadań oraz ich weryfikowanie
  • prowadzenie dokumentacji klientów i rachunków oraz przekazywanie dokumentów do innych komórek makroregionu korporacyjnego lub innych jednostek i komórek organizacyjnych Centrali, w zakresie wynikającym z odrębnych przepisów wewnętrznych Banku
  • dokonywanie analiz opłacalności współpracy z klientami
  • przygotowywanie i weryfikację wniosków cenowych
  • monitorowanie terminowości realizacji działań wynikających z zawartych umów
  • uczestniczenie w restrukturyzacji wierzytelności trudnych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w bankowości
  • umiejętności analizowania dokumentów i zarządzania informacjami
  • sumienności, dokładności, skrupulatności
  • czynnego prawa jazdy kat. B, mobilności
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.