Analityk biznesowy (junior/regular/senior)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła w pracy przy projektach zakrojonych na naprawdę szeroką skalę! Kiedy jak nie teraz? :)

                                                                     A zatem… Dołącz do nas!

Analityk biznesowy (junior/regular/senior)Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Zbieranie oraz analiza wymagań biznesowych,
  • tworzenie specyfikacji wymagań oraz definiowanie biznesowego zakresu projektu,
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym w metodologii SCRUM,
  • analiza i modelowanie procesów biznesowych,
  • uczestnictwo w całym cyklu projektu.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy na podobny stanowisku (min. 1-2 lata). Rozpatrujemy Kandydatów z doświadczeniem na poziomie junior, regular oraz senior,
  • doskonałej orientacja na temat  nowoczesnych rozwiązań informatycznych,
  • znajomości notacji UML oraz Enterprise Architect i BPMN,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2),
  • zaangażowania oraz otwartości na naukę i nowe rozwiązania.

Co proponujemy?

  • Udział w interesujących projektach o dużej skali, pracę z nowymi technologiami,
  • pracę wśród doświadczonych Specjalistów, wymianę wiedzy w zespołach projektowych oraz realny wpływ na kształt projektu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (umowa B2B) oraz pakiet benefitów,
  • elastyczny czas pracy (6:00-18:00).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.