DUNAPACK EUROBOX POLSKA Sp. z o.o. jest wiodącym w Polsce producentem opakowań z tektury falistej.
Firma wchodzi w skład dywizji Dunapack Packaging, będącej częścią Prinzhorn Holding, największego branżowego producenta papieru, tektury falistej i opakowań w Europie Środkowej. W Polsce jesteśmy obecni od 1998 r. a nasz zespół liczy ponad 500 pracowników.

Aktualnie poszukujemy specjalisty do pracy na stanowisku:

ANALITYK BIZNESOWY IT

Miejsce pracy: Przesiadłów, k., Tomaszów Mazowiecki, Łódź

Główne obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna tworzenie raportów i narzędzi wspomagających pracę użytkowników końcowych na bazie systemów IT funkcjonujących w firmie, przygotowywanie skryptów bazodanowych w zakresie zarządzania i przetwarzania danych, aktywny udział we wdrażaniu narzędzi informatycznych (w tym systemu CRM).

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne/specjalizacja bazodanowa),
  • min. 3-4 lata doświadczenia w roli analityka IT/konsultanta ERP,
  • znajomość języka SQL,
  • mile widziana znajomość narzędzi raportowych Power BI lub Qlick View,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację biznesową,
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne,
  • otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań,
  • komunikatywność i orientacja na klienta wewnętrznego.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej organizacji,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę, „wczasy pod gruszą”, dodatki świąteczne, bonusowe dni urlopu, imprezy integracyjne itp.).
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.