Handlowiec - branża oprogramowanie IT (Senior)

Firmao Polska Sp. z o.o.

90-223 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W Firmao Polska spzoo, już od ponad 8 lat zajmujemy się tworzeniem i sprzedażą nowoczesnego oprogramowania dla biznesu.

Dołączając do naszego zespołu będziesz brał udział w kompletnym procesie produkcji oprogramowania:

  • Zdobywanie leadów
  • Analiza wymagań klientów
  • Negocjacje handlowe
  • Prowadzenie zdalnych indywidualnych prezentacji online programu
  • Zdalna pomoc techniczna dla użytkowników
  • Prowadzenie projektów programistycznych
  • Tworzenie specyfikacji dla programistów

Twoje wynagrodzenie będzie składało się z części stałej 2 tyś zł netto + premii uzależnionej od zyskowności prowadzonych przez Ciebie projektów. Premie mogą być naprawdę wysokie :)

Wymagania

  • Trwające lub ukończone studia, lub doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Elokwencja, umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich.
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Ambicja, pracowitość, chęć zarabiania dużych pieniędzy :)

Prezentacja firmy

Zarządzaj firmą online.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Karnet sportowy, dopłata do obiadów, premie.
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż