Analityk Biznesowy ds. Raportowania i Kontroli - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice / cała Polska, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowy ds. Raportowania i KontroliMiejsce pracy: Katowice / cała Polska

Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z zespołem Product Managerment oraz Procurement. Będzie odpowiedzialna za monitorowanie trendów biznesowych i regularne raportowanie wyników.

Zadania:

  • Wspieranie planowania, budżetowania, prognozowania oraz kontroli zarzadzania produktem i zamówieniami;
  • Weryfikacja dokumentacji związanej z polityką cenową oraz rabatami;
  • Stałe monitorowanie cen zakupu oraz zmian w tym zakresie;
  • Przygotowywanie raportów oraz business cases dotyczących product management oraz zamówień;
  • Wsparcie przy wdrożeniu systemu KPI związanego z monitorowaniem procesu zamówień oraz zarządzania produktem.

Wymagania:

  • Biegły angielski;
  • Kilku letnie doświadczenie w zakresie zamówień publicznych lub finansów;
  • Zdolności analityczna;
  • Znajomość systemów Microsoft Excel, PowerBI lub podobne;
  • Zaangażowanie i duża samodzielność.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w organizacji tworzącej struktury;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pakiet benefitów;
  • Praca hybrydowa lub zdalna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.