Analityk Biznesowy (Bramka Płatności)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dołącz do naszego zespołu odpowiedzialnego za bramkę płatności w Amerykańskiej firmie z branży loteryjnej.

Analityk Biznesowy (Bramka Płatności)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Monitorowanie bramki płatności w celu wykonania transakcji płatniczej
  • Działania administracyjne związane z wdrożeniem, zmianą lub usunięcoiem reguł biznesowych
  • Kontrola bezpieczeństwa systyemu
  • Wsprawcie funkcjonalności zapleca bramki płatności
  • Wprowadzanie propozycji ulepszeń GUI poprzez gromadzenie wymagań
  • Monitorowanie wdrażanych rozwiązań przy produkcie bazowym

Wymagania:

  • Minimalne 3 letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego
  • Realizacja projektów związanych z bramką płatności
  • Umiejętność rozumienia i tworzenia złożonych zestawów reguł w oparciu o parametry systemu i zachowanie produktu
  • Umiejętność czytania kodu (Java)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej (100%)
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.