Analityk Biznesowo-Systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1151420

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Lokalizacja: Warszawa (współpraca w modelu hybrydowym biuro - zdalna)

Stawka: 100-110 pln netto +vat/h

Zadania:
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej
  • Zarządzanie dokumentacją wymagań (Jira, Confluence)
  • Opracowywanie rozwiązań i wdrażanie nowych funkcjonalności na podstawie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Ścisła współpraca z biznesem i programistami

Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli Analityka
  • Umiejętność definiowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Praktyczna znajomość notacji BPMN
  • Umiejętność opracowywania przypadków użycia oraz prototypów interfejsu
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland