Analityk Biznesowo-Systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1132247

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk biznesowo-systemowy

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Zarządzanie rozwojem i utrzymaniem aplikacji mobilnych
  • Zarządzanie procesem wdrażania zmian począwszy od definicji wymagań biznesowych do wdrożenia komercyjnego
  • Rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami mobilnymi
  • Zarządzanie komunikacją i relacjami z klientami wewnętrznymi i dostawcami zewnętrznymi
  • Analiza wymagań i opracowywanie technicznej koncepcji rozwiązań oraz definiowanie architektury rozwiązań mobilnych

Wymagania:

  • Znajomość architektury aplikacji mobilnych (Android, iOS)
  • Znajomość narzędzi HP Quality Center, JIRA, Confluence
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym (Agile/Scrum)
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu zarządzania infrastrukturą sieciową (serwery wirtualne, kontenery)

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Elastyczne godziny pracy, start między 7.00 a 10.00
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Udział w interesujących projektach i duże możliwości rozowoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland