Analityk biznesowo-systemowy

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1120011

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowo-Systemowy

Lokalizacja: Kraków
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długoterminowa
Stawka: 85 zł / h netto
Branża: bankowość
Zespół: ok. 15 osób

Rola analityka w projektach z obszaru integracji i rozwoju (Wealth Management)

Zadania:
  • Ustalanie wymagań biznesowych
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji
  • Przeprowadzanie testów aplikacji
  • Integracja systemów
  • Tworzenie specyfikacji technicznych oraz funkcjonalnych
  • Raportowanie obecnych działań

Wymagania:
  • Umiejętności analityczne (biznesowe, systemowe)
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań (przypadki użycia, scenariusze testowe)
  • Udział/tworzenie koncepcji i projektów rozwiązań informatycznych
  • Umiejętność pracy w ramach zespołu projektowego
  • Doświadczenie we wszystkich fazach realizowanych projektów
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie BPMN, UML oraz znajomość SQL

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland