Analityk Biznesowo-Systemowy (Dział Zarządzania Projektami)

Warszawa, mazowieckie

HAYS IT & Telecom

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1117535

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, do biura w ścisłym centrum Warszawy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Analityk biznesowo-systemowy (Dział Zarządzania Projektami)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę potrzeb biznesowych związanych z rozwojem i wdrażaniem rozwiązań IT w organizacji, współtworzenie koncepcji zmian, opracowanie wymagań funkcjonalnych systemów IT, modelowanie procesów biznesowych oraz współpracę z dostawcami rozwiązań IT. Projekty prowadzone są w oparciu o metodyki: Agile i Waterfall.

Przykładowe projekty: rozwój platformy Salesforce, przebudowa hurtowni danych, rozwój portalu Klienta, projekty regulacyjne, projekty wspierające biznes (automatyzacja procesów wewnętrznych).

Poszukujemy osoby z minimum 3-letnim doświadczeniem na wspomnianym stanowisku (idealnie z branży finansowej), wykształceniem wyższym (preferowane kierunki techniczne) oraz praktyczną znajomością notacji BPMN i UML. Ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku niezbędna jest dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość zagadnień związanych z hurtowaniami danych będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość udziału w ciekawych rozwojowych projektach oraz bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet kafeteryjny, wczasy pod gruszą oraz wiele innych).

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy