Analityk / Asystent Analityka ds. pisania projektów unijnych

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Analityk:

Opracowywanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej, niezbędnej do uzyskania wsparcia finansowego ze środków unijnych, tj. przygotowanie: wniosków o dofinansowanie, biznes planów, studiów wykonalności, itp. zgodnie z wytycznymi i wymaganiami konkursowymi

Asystent Analityka:

Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej.

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w przygotowywaniu/pomocy w przygotowywaniu projektów dofinansowanych ze środków unijnych
  • podtsawowa znajomość programów unijnych (krajowych i regionalnych)
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność
  • odpowiedzialności, samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy lub pracy
  • możliwość pracy zdanej
  • stałe wsparcie analityka prowadzącego
  • stałe zlecenia na realizacje projektów
  • udział w prestiżowych projektach
  • długofalową współpracę

Prezentacja firmy

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o. o. jest jedną z najskute... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting