Analityk aplikacji / Lider Zespołu

Fordata Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć unikatowe doświadczenie w firmie świadczącej innowacyjne na polskim rynku usługi?

Dzięki nam będziesz miał okazję współpracować przy tworzeniu aplikacji dla klientów z regionu Europy Centralnej i Wschodniej, poznasz tajniki organizacji transakcji Fuzji i Przejęć oraz nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające te procesy.

Dołącz do naszego Zespołu IT i zdecyduj o kształcie swojej kariery!

Stanowisko – Analityk aplikacji/Lider Zespołu

Za polecenie kandydata, z którym nawiążemy współpracę gwarantujemy 2 tys. zł

Jakie cechy powinieneś posiadać:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z programistami
  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem aplikacji IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Ogólna dobra znajomość obsługi komputera
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności analitycznego myślenia

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość podstaw SQL
  • Certyfikat ITIL lub certyfikat z zakresu zarządzania projektami

Co będziesz robić w FORDATA:

  • Prowadzić analizy wymagań biznesowych i pisać specyfikacje, w tym także monitorować konkurencję w zakresie innowacji w systemie
  • Koordynować wprowadzanie zmian do aplikacji (release management) poprzez: planowanie i nadzór nad powstawaniem nowych funkcji systemu, zarządzanie testami oraz wgrywanie zmian na środowisko produkcyjne w kilku-osobowym zespole
  • Koordynować zadania (incydenty, zlecenia i zmiany rozwojowe dot. FORDATA VDR) w firmowym systemie ticketowm
  • Koordynować prace zespołu testerów i programistów
  • W imieniu IT brać udział w cyklicznych spotkaniach z biznesem Change Advisory Board (IT oraz Sprzedaż, Marketing i Dział Obsługi Klienta ) oraz Agent Round Table (IT oraz Dział Obsługi Klienta)
  • Raportować Key Performance Indicators

Co zyskasz:

  • Wynagrodzenie + system motywacyjny
  • Elastyczny czas pracy
  • UoP lub B2B na czas określony: do 31.03.2021
  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy przy organizacji Due Diligence
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień
  • Profesjonalny i konstruktywny feedback nt. jakości realizowanych zadań

Prezentacja firmy

FORDATA to lider na polskim rynku kapitałowym, który świadczy usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy