Amsterdam -Pakowanie mięsa /super stawka i bonusy!

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Dobrze trafiłeś! Pracuj pod samym Amsterdamem przy pakowaniu produktów mięsnych!

Do największych atutów tej oferty, prócz wypłaty w euro z pewnością jest to, że każdy pracownik co tydzień otrzymuje od firmy darmowe paczki z mięsem, a dodatkowo ma dopłaty do obiadów serwowanych na terenie zakładu. Dzięki temu będziesz w stanie odłożyć jeszcze więcej pieniędzy!
A TO WSZYSTKO BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH!

Nie pozwolisz chyba, żeby taka super oferta przeszła ci koło nosa?

Oferujemy w hilton foods Zaandam:
• Pewne wynagrodzenie w euro – z dodatkami nawet 11,79e na godzinę
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
• Stabilność zatrudnienie potwierdzoną licznymi certyfikatami;
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia;
• Zorganizowany transport do Holandii;
• Minimum formalności;
• Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy);
• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO.

Obowiązki w hilton foods Zaandam:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych zgodnie z instrukcjami liderów zespołu;
• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
• Dbałość o sprawny przebieg procesu produkcji;
• Wszystkie inne prace pomocnicze.

Wymagania od hilton foods Zaandam:
• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH
• Chęć i motywacja do pracy;
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.