Ambasador Marki Tarczyński (Host/Hostessa)

Tarczyński S.A.

Warszawa, mazowieckie

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Oczekujemy:

  • odpowiedniej prezencji, wymowy oraz umiejętności komunikacyjnych;
  • orientacji na klienta;
  • zapewnienie wysokich standardów współpracy z klientami (host/hostessa będzie w stałej współpracy z naszymi klientami – kierownicy/ właściciele sklepów itp.);
  • analiza i monitoring rynku pod kątem działań konkurencji;
  • wysokiej samodzielności i zaangażowaniem w powierzone zadania;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność: minimum 5 dni w tygodniu ze szczególnym naciskiem na czw. – sb. oraz niedziele handlowe;
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • czynne Prawo Jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie wywiadów konsumenckich oraz degustacji produktów w sklepach małych i wielkopowierzchniowych, udział w targach i eventach na terenie Polski i Europy. Budowanie wizerunku marki na rynku, przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • nabycie cennego doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta;
  • narzędzia pracy: iPad, telefon, samochód służbowy;
  • pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych (w tym karta Multisport, prywatna opieka medyczna LUXMED, bony świąteczne).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.