Ambasador Marki IQOS Czechowice Dziedzice

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa Klienta w salonie sprzedaży (sprzedaż, wypożyczenia, wymiana)
  • Budowanie wizerunku marki premium przez zachowanie najwyższych standardów obsługi Klienta
  • Przedstawianie innowacyjnego produktu premium i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi
  • Dzielenie się wiedzą na temat bezdymnych produktów tytoniowych wśród pełnoletnich osób palących
  • Dbanie o dostępność i prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży
  • Wsparcie posprzedażowe dla użytkowników IQOS

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie? Aplikuj, jeśli:

  • Jesteś osobą pełnoletnią
  • Jesteś komunikatywny/a, uśmiechnięty/a, pełny/a pozytywnej energii
  • Stawiasz Klienta na pierwszym miejscu, budując z nim relacje oparte na wzajemnym zaufaniu
  • Angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać
  • Chciałbyś/chciałabyś zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży
  • Jesteś dyspozycyjny 80 godzin w miesiącu (dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem)

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Co oferujemy?

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! 29 PLN brutto za godzinę (w przypadku osoby ze statusem studenta do 26 roku życia stawka brutto=stawka netto)
  • Premię do 500 zł brutto
  • KARTA MULTISPORT
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny, żebyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne obowiązki - obecnie mamy zapotrzebowanie na 80 godzin miesięcznie
  • Naukę najwyższych standardów obsługi Klienta i wsparcie od przełożonego i zespołu, żebyś czuł/czuła się pewnie w swojej roli

Numer referencyjny: PMI/WEW/CD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.