Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie miała za zadanie zapewnienie reprezentowanie marki HistoryLand poprzez prowadzenie spotkań i kreatywnych warsztatów w szkołach na terenie Krakowa i woj. Małopolskiego. Animowanie uczestników warsztatów, dbanie o ich pozytywną i przyjazną atmosferę. Inicjowanie kontaktu, a następnie nawiązywania i utrzymywanie relacji z nauczycielami oraz przedstawicielami szkół, umawianie i odbywanie z nimi spotkań mających na celu zaprezentowanie HistoryLandu jako miejsca na wyjazdy/wycieczki klasowe. Aktywne współuczestnictwo w tworzeniu programu obecności marki HistoryLand w szkołach

Wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wysoka kultura osobista i nienaganne maniery
• otwartość na kontakty interpersonalne i komunikatywność
• nastawienie na realizację celów
• wykształcenie minimum średnie
• obsługa komputera i pakietu MS Office
• doświadczenie w prowadzeniu spotkań oraz prezentacji
• własny samochód oraz prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia do pracy
• pracę w centrum Krakowa

Prezentacja firmy

HistoryLand to interaktywne centrum odkrywania historii Polski i Polaków... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi