Akso-Nobel - Operator rozlewu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Pilawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pilawa
Nr ref.: 0019282
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Rozlew i pakowanie produktu,
  • Kontrolowanie napełnienia i parametrów rozlewu,
  • Udział w przezbrajaniu linii  produkcyjnej,
  • Formowanie opakowań zbiorczych,
  • Segregacja i pakowanie odpadów.

Oczekiwania:

  • Minimum zawodowe wykształcenie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,
  • Sumienność, motywacja do pracy.

Oferta:

Umowa o pracę,

 3 zmiany (7-15,15-23,23-7)

Benefity,

Pakiet szkoleń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.