Opis stanowiska pracy

Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć 170 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju, poszukuje uczciwych, odpowiedzialnych i przedsiębiorczych osób do prowadzenia salonu prasowego

Zapewniamy

  • w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy w dobrej lokalizacji
  • wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży
  • doskonale dobrany asortyment
  • stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska
  • profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego
  • wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu
  • wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe

Poszukujemy osób:

  • uczciwych, odpowiedzialnych, otwartych i lubiących kontakt z ludźmi
  • gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • przedsiębiorczych i nastawionych na sukces
  • pozytywnie nastawionych do klienta
  • zaangażowanych, optymistycznych i zmotywowanych do pracy
  • potrafiących obsługiwać komputer

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie Cv bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Tabak Polska Sp. z o.o. to sieć 160 salonów prasowych prowadzonyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie