Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0795

Obowiązki:

opracowywanie technologii nowych produktów oraz modyfikacja już istniejących,
śledzenie literatury fachowej i postępu technologicznego,
pobory prób gleby i współpraca z laboratorium,
prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizacji prowadzonych projektów,
bieżące monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych,
udzielanie wsparcia technicznego
budowanie bazy wiedzy technologicznej w firmie
utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami
pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
doradztwo z zakresu nawozów i nawożenia
poszukiwanie zbytu w obrębie produktów
aktywny rozwój sprzedaży produktów
prowadzenie planu sprzedaży
odbywanie spotkań handlowych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy • pakiet korzyści socjalnych tj. dodatkowe ubezpieczenie, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną

Miejsce pracy: BUDOWLANYCH 7, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 1, miesiące: 1

Wymagane dokumenty: CV kadry@envipro.com.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy