AGILE PROJECT MANAGER

Klient InfoPraca

Zielona Góra, lubuskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis Stanowiska

  • Prowadzenie pracy zespołu wg. metodyki Scrum / Agile PM, w projekcie B+R nad innowacyjnym technologicznie urządzeniem.
  • Włączanie najlepszych praktyk z klasycznego project managementu.
  • Nastawienie na realizację efektów projektu w terminie.
  • Obsługa Backloga, dokumentacji projektu, statystyk i narzędzi do zarządzenia projektem.
  • Projekt o dość długim horyzoncie realizacji – wymagane jest odpowiednie przygotowanie Road mapy / Planu projektu.
  • Dawanie członkom zespołu przestrzeni do działania.
  • Implementowanie kultury opartej na odpowiedzialności, zaufaniu, otwartej komunikacji i wzajemnej współpracy.
  • Prowadzenie Bazy Wiedzy w zakresie dotyczącym projektu.
  • Tworzenie wysokoefektywnego środowiska pracy dla członków zespołu.
  • Dbanie o interesy, zasady i wartości firmy.
  • Stwarzanie członkom zespołu możliwości do rozwoju.
  • Proponowanie i wprowadzanie optymalnych działań w celu osiągania lepszych wyników i efektywności prowadzenia projektu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Osobisty rozwój przy innowacyjnym projekcie technologicznym o dużym potencjale.
  • Współpracę z cross-funkcjonalnym Zespołem wysokiej klasy specjalistów.
  • Stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę w pracy.
  • Pracę w organizacji, której pracownicy mają czteroletnie doświadczenie z metodyką Scrum.
  • Dobra kawa z ekspresu i szeroki wybór herbat w częstym towarzystwie ciastowych przyjemności :)

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat w prowadzeniu projektów z sukcesem, ukończone projekty na koncie.
  • Co najmniej 2-3 lata doświadczeń z metodyką Scrum / Agile PM.
  • Umiejętności potwierdzone certyfikatami.
  • Otwartość na wyzwania.
  • Umiejętność prowadzenia procesów w zespole, dynamiki grupowej.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Pasja, zaangażowanie, gotowość do długoterminowej współpracy.
  • Nastawienie na rozwój i innowacyjność.
  • Pozytywna energia i nastawienie.

Mile widziane:

  • Posługiwanie się metodami coachingowymi.
  • Znajomość DSDM / SAFe.
  • Troska o ekologię.
  • Zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii.

Używane narzędzia:

  • Jira, Confluence, Slack, GSuite.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.