Agent Ubezpieczeniowy

Biuro ubezpieczeń

Legionowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
• Bieżąca obsługa programów ubezpieczeń
• Wsparcie merytoryczne ubezpieczonych w zakresie spraw związanych z ubezpieczeniami
• Raportowanie i wprowadzanie dokumentów oraz danych do systemów
• Długoterminowe budowanie relacji z klientem
• Aktywne pozyskiwanie klientów
• Obsługa posprzedażowa
• Tworzenie i dbanie o pozytywny wizerunku firmy

Wymagania

Oczekujemy:

- doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
- komunikatywności oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem
- bardzo dobrej organizacji pracy
- niekaralności
- zdolności szybkiego przyswajania wiedzy i chęci do jej pogłębiania
- sumienności
- punktualności
- uczciwości
- komunikatywności
- samodzielności
- samodyscypliny
- znajomości obsługi komputera i podstawowych programów (Word, Excel)

Prezentacja firmy

Multiagencja ubezpieczeniowa z wieloletnim doświadczeniem.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Ubezpieczenia, Praca Biuro / Dokumentacja