Opis stanowiska pracy

Allianz to miejsce dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Jesteśmy godnym zaufania partnerem dla 88 milionów klientów na całym świecie. Towarzyszymy im w codziennym życiu, by śmiało realizowali swoje marzenia i mieli odwagę sięgać po więcej. Jeśli Ty też lubisz pomagać innym i szukasz swojej ścieżki rozwoju, dołącz do zespołu Allianz!

WŁAŚNIE SZUKAMY WSPÓŁPRACOWNIKA NA STANOWISKO AGENT UBEZPIECZENIOWY

Czy wiesz, jak pracuje agent?

Agent ubezpieczeniowy telefonicznie umawia się na spotkania z klientem. Podczas spotkania pyta klienta o jego potrzeby , potem dopasowuje do nich ofertę - inną dla firm i klientów indywidualnych. Następnie zawiera w imieniu Allianz umowy ubezpieczenia ze swoimi klientami.

To możesz być TY!

Jeśli jesteś:

  • nastwiony na cel
  • przedsiębiorczy
  • samodzielny i konsekwentny
  • otwarty na naukę
    i masz:
    - min. roczne doświadczenie w sprzedaży
    - wykształcenie min. średnie

My zaoferujemy Ci :

  • możliwość sprzedaży wszystkich produktów Allianz od pierwszego dnia współpracy
  • cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • pomoc w umawianiu spotkań z klientami
  • wdrożenie i opiekę menedżera sprzedaży
  • wsparcie finansowe od pierwszego dnia współpracy

CZY WIESZ, ŻE ALLIANZ UBEZPIECZA:

  • Największe hollywoodzkie produkcji: serię filmów o Jamesie Bondzie, Hobbita, Harrego Pottera
  • Największy tunel w Alpach - tunel świętego Gotard
  • Połowę światowych linii lotniczych
  • Największe projekty budowlane, m.in. najwyższy budynek świata -Burj Khalifa, lotnisko w Hong Kongu, metro w Singapurze

Prezentacja firmy

www.allianz.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Finanse, Praca Call Center / Telemarketing