PZU S.A.

Agent ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: Ełk, Elbląg, Iława, Mrągowo, Nowe Miasto, Lubawskie, Olsztyn, Sierpc, Szczytno

Łatwo nawiązujesz kontakty i cenisz sobie niezależność? Myślisz o zmianie pracy lub szukasz dodatkowej?

Bądź swoim własnym szefem i pracuj tak, jak Ci wygodnie!

Zostań profesjonalnym agentem PZU, oferuj swoim klientom najlepszą jakość obsługi i całą gamę produktów ubezpieczeniowych.

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę jako agent wyłączny

  • samodzielnie decydujesz o swoim czasie pracy
  • masz realny wpływ na poziom swoich zarobków
  • oferujemy ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych latach współpracy
  • możesz rozpocząć z nami współpracę i połączyć ją ze swoją obecną pracą
  • pomożemy Ci w otworzeniu własnej działalności gospodarczej – aby rozwinąć swoją firmę, nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia
  • udostępnimy Ci narzędzia do sprzedaży i obsługi zdalnej
  • otrzymasz od nas indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych prowadzonych przez naszych trenerów
  • możesz liczyć na nasze wsparcie marketingowe: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

Jakie będą Twoje zadania

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych oraz finansowych
  • doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

  • chcesz podjąć nowe wyzwania
  • lubisz kontakty z ludźmi i łatwo je nawiązujesz
  • masz przynajmniej średnie wykształcenie
  • nie jesteś osobą karaną

BENEFITY:

elastyczny czas pracy

poziom zarobków uzależniony od Twojego zaangażowania

zniżki u naszych partnerów biznesowych

bezpłatne szkolenia

jasna ścieżka rozwoju

konkursy sprzedażowe

mobilne aplikacje i platformy edukacyjne

PZU S.A.

PZU S.A.

PZU S.A.

PZU S.A.

PZU S.A.

mobilne aplikacje
i platformy edukacyjne
PZU S.A.

poziom zarobków uzależniony
od Twojego zaangażowania
PZU S.A.

zniżki u naszych
partnerów biznesowych
Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy agenta? Wejdź na agentpzu.pl i przekonaj się, jakie dajemy możliwości.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.