Agent ubezpieczeniowo-finansowy

Jolanta Kozłowska

02-372 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy rekrutację kandydatów na stanowisko:

Praca polega na pozyskiwaniu klientów na produkty ubezpieczeniowe( na
życie-zarówno dla klientów indywidualnych jak i grupowych),zdrowotne,majątkowe oraz produkty inwestycyjne i późniejszej opiece( obsłudze-serwisie) klienta

Chcesz zdobyć nowy, atrakcyjny zawód?

Chcesz być niezależny finansowo i móc samodzielnie planować wysokość swoich dochodów?

Powiemy Ci, jak to zrobić! Dołącz do nas !

To nic, że wcześniej nie miałeś nic wspólnego ze sprzedażą produktów ubezpieczeniowych oraz finansowych – nauczymy Cię wszystkiego.

Oferujemy:

- profesjonalne przygotowanie do zawodu ( szkolenia prowadzone przez specjalistów z zakresu ubezpieczeń i finansów)

- możliwość sprzedaży wysokiej jakości produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych

- premię-za realizację planów sprzedażowych plus wysoka prowizja

- praca w prężnie rozwijającym się zespole

- miłą atmosferę pracy w prężnie funkcjonującym zespole

- elastyczny czas pracy

Wymagania

Wymagania:

- własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

- licencja KNF- doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem ale nie jest koniecznością

- wykształcenie min. średnie

- komunikatywność oraz dynamizm w działaniu

- umiejętność organizowania czasu pracy

- sumienność oraz pracowitość - niekaralność

- wysoka kultura osobista

- łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

AXA to jedna z największych grup finansowych na świecie. Wielolet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia