Agent- Pośrednik nieruchomości

4 Ściany Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem w zawodzie Agenta-Pośrednika nieruchomości, jak i takich, którzy chcą się go nauczyć.

Nie przywiązujemy wagi do Twojego wieku. Dla nas najważniejsza jest Twoja osobowość oraz predyspozycje zawodowe.

Zakres obowiązków Agenta-Pośrednika nieruchomości obejmuje:

  • kompleksową obsługę klientów biura,
  • pozyskiwanie zleceń,
  • wyszukiwanie ofert nieruchomości,
  • przygotowanie oferty do sprzedaży lub wynajmu,
  • prezentacje nieruchomości,
  • aktualizowanie baz danych,
  • kompletowanie dokumentacji do sprzedaży lub wynajmu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów pracy,
  • bezpłatne szkolenia przygotowujące do efektywnej pracy w tym zawodzie,
  • odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w nowoczesnym biurze,
  • opracowane, sprawdzone i skuteczne standardy działań,
  • dostęp do najnowszej generacji technologii wspierających profesjonalną obsługę klienta,
  • szeroką bazę ofert,
  • komfort niezależności,
  • współpracę z profesjonalnym i przyjaznym zespołem o wysokim poziomie etyki zawodowej,
  • wsparcie i pomoc oraz zaangażowanie ze strony kierownictwa.

Interesująca praca dla kreatywnych osób, dająca możliwość atrakcyjnych zarobków. Zapewniamy niezbędne narzędzia – reszta zależy od Was.

Prezentacja firmy

WITAMY!!! <br/>Biuro 4 Ściany pośredniczy w zakupie i sprzedaży nieruch... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing