Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dynamicznych, kreatywnych osób do pracy w biurze nieruchomości, nasza siedziba mieści się w Warszawie blisko Ratusza na Woli. Szukamy osób do obsługi ofert na terenie Warszawy i przyległych powiatów.
Nie oferujemy pracy dodatkowej, liczymy na zaangażowanie w pełnym wymiarze czasowym.

Wymagania

dyspozycyjność, kreatywność, operatywność

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości "OGRODOWA" działa na warszawskim rynku nieruchomośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena