Opis stanowiska pracy

Spółdzielnia poszukuje pracowników do nowo otwartego działu zajmującego się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. W pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem na rynku nieruchomości, z doświadczeniem w pracy biurowej i handlowej.

Wymagania

  • duża dyspozycyjność i duże zaangażowanie,
  • wysoka komunikatywność i kreatywność,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
  • umiejętność zachowania się w sytuacjach stresowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • - własny samochód ( zwrot kosztów eksploatacji),
  • - znajomość języka angielskiego,

Prezentacja firmy

Spółdzielnia Inwestycyjno - Budowlana \"Hejnał\" powstała w 2014 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uzależnione od skuteczności sprzedażowej, zwrot kosztów eksploatacji samochodu
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting