Opis stanowiska pracy

Spółdzielnia poszukuje pracowników do nowo otwartego działu zajmującego się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. W pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem na rynku nieruchomości, z doświadczeniem w pracy biurowej i handlowej.

Wymagania

  • duża dyspozycyjność i duże zaangażowanie,
  • wysoka komunikatywność i kreatywność,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
  • umiejętność zachowania się w sytuacjach stresowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • - własny samochód ( zwrot kosztów eksploatacji),
  • - znajomość języka angielskiego,

Spółdzielnia Inwestycyjno - Budowlana "Hejnał" powstała w 2014 roku,... grupując specjalistów działających przez wiele lat na małopolskim rynku nieruchomości. To specjaliści od obrotu nieruchomościami, finansów, prawa, architektury, geodezji i ubezpieczeń a także osoby zainteresowane  profesjonalnym inwestowaniem w nieruchomości. Przez kilka lat intensywnego rozwoju zgromadziliśmy duży kapitał zarówno finansowy jak i ludzki. Główny zakres działania skupia się na budowie domów jednorodzinnych, remontach i sprzedaży mieszkań, adaptacjach poddaszy, nabywaniu i zbywaniu nieruchomości.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
1.800,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uzależnione od skuteczności sprzedażowej, zwrot kosztów eksploatacji samochodu
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Doradztwo / Konsulting