Agent nieruchomości - RE/MAX

P.U.H. Agata Stradomska-Piechowicz

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Cześć!

Jesteśmy RE/MAX Alfa - należymy do międzynarodowej sieci agencji nieruchomości RE/MAX, z prawie 45-letnim stażem, która może się pochwalić obecnością na ponad 100 rynkach na całym świecie. Każdego dnia współpracuje z nami ponad 114 tys. osób, które opiekują się naszymi klientami w tak ważnym momencie, jakim jest zakup wymarzonego lokum. Naszą misją jest podnoszenie standardów w branży. I udaje nam się to robić!

Właśnie dlatego przyszliśmy do Ciebie.

Mamy dla Ciebie bardzo ważną informację.

Chcemy rozwinąć nasz zespół!

Szukamy osób takich jak my - lubiących wyzwania, pracę z ludźmi, kochających sprzedaż i niezależność. Osób planujących rozpoczęcie kariery w nowej branży, otwarcia się na nowe wyzwania i możliwości.

Brzmi zachęcająco? To świetnie!

Dołącz do nas i zostań niezależnym agentem nieruchomości!

Zmień swoją ścieżkę kariery, bądź niezależny i zarabiaj duże pieniądze - pod skrzydłami agencji z globalnym doświadczeniem, z pakietem szkoleń i zapleczem, które pomogło odnieść sukces już ponad 100 tys. osób!

Wymagania

Jakie umiejętności musisz posiadać na tej ścieżce kariery?

1. Jeśli masz pozytywne nastawienie do życia, energię i ambicję, to za Tobą już połowa sukcesu. My też tacy właśnie jesteśmy!

2. Musi Cię cechować wysoka kultura osobista, profesjonalizm i wysoki poziom etyki zawodowej - tak, aby klienci Ci ufali i polecali Cię dalej.

3. Konieczne będą umiejętności negocjacyjne, wysokie zdolności interpersonalne - musisz lubić ludzi i potrafić z nimi rozmawiać ;)

4. Przyda Ci się bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dyspozycyjność - poziom Twoich zarobków zależy tylko od Ciebie!

5. Jeśli znasz języki obce, masz doświadczenie w branży, w handlu, w sprzedaży, w marketingu - tym lepiej!

Spełniasz powyższe wymagania, a przynajmniej większość?

Sądzisz, że być może nieruchomości to coś dla Ciebie?

Chcesz spróbować czegoś nowego?

Chętnie opowiemy Ci o szczegółach :)

Prezentacja firmy

RE/MAX to światowy lider na rynku pośrednictwa nieruchomości, sprzedaje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena