Agent Nieruchomości iBuying -specjalista ds. pozyskiwania i sprzedaży nieruchomości

iHomes

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

-Pozyskiwanie nieruchomości do zakupu przez spółkę

-Prowadzenie spotkań z Klientami oraz prezentacja nieruchomości

-Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentacji do transakcji

-Negocjacje z klientami

-Sprzedaż mieszkań

-Kompleksowa obsługa klientów sprzedających i kupujących

-Raportowanie działań w systemie CRM

-Rozpoznawanie potrzeb i możliwości klientów, oferowanie usług dopasowanych do ich potrzeb

Wymagania

-Szukasz miejsca, w którym chcesz rozwijać pod okiem profesjonalistów swoje dotychczasowe kompetencje oraz jesteś otwarty na dalszy rozwój

-Jesteś bardzo dobrym handlowcem i jesteś w stanie udokumentować swoje dotychczasowe sukcesy zawodowe

-Jesteś zmotywowany do tego żeby osiągać ponadnormatywne wyniki i żeby Twoje wynagrodzenie było nielimitowane i uzależnione bezpośrednio od Twojego wkładu pracy

-Jeżeli jesteś osobą, która bardzo dobrze czuje się w roli pośrednika nieruchomości i zależy Ci na tym żeby oprócz obsługi własnego portfela klientów otrzymywać dodatkowo gotowe leady do współpracy

-Posiadasz roczne doświadczenie pozyskiwaniu oraz sprzedaży nieruchomości (mile widziane)

-Znasz lokalny rynek nieruchomości mieszkaniowych

-Z łatwością nawiązujesz kontakty

-Jesteś Samodzielny

-Jesteś zdyscyplinowany, zmotywowany i zorientowany na cel

-W biznesie cenisz etykę, kulturę osobistą i stosujesz biznesowy dress code

-Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia

To oferujemy :

-Umówione spotkania z klientami zainteresowanymi sprzedażą mieszkania

-Ogromne możliwości rozwoju zawodowego

-Możliwość współtworzenia nowoczesnego projektu na rynku nieruchomości

-Pracę w niesamowicie zmotywowanym zespole

-Pakiet medyczny

-Wdrożenie przygotowujące do pracy pod okiem bardzo doświadczonych specja

-Niezbędne narzędzia pracy(telefon laptop)

-Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne

-Skuteczne narzędzia wspierające sprzedaż (pełen wachlarz dostępnych na rynku narzędzi marketingowych takich jak profesjonalne sesje zdjęciowe, home staging filmy promujące nieruchomości, spacer 3D i wiele innych)

-Możliwość proponowania klientom unikatowych usług takich jak zakup mieszkania przez spółkę ihomes za gotówkę

-Komfortowe biuro w centrum Warszawy

Prezentacja firmy

O nas <br/> <br/>“Twoja osobista marka to obietnica dla Twoich klientów.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Kilka lat
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10 000PLN - 30 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia