Agent ds. Celnych z językiem angielskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1125342

Dla firmy FedEx, lidera na rynku przewozów przesyłek i logistyki, poszukujemy osób mówiących w językach obcych - po angielsku i francusku na stanowisko:

Agenta ds. Celnych

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za weryfikację dokumentacji transportowej, zarządzanie przepływem danych w systemie, nadzorowane informacji znajdujących się w bazie danych. Ponadto do codzienny obowiązków na tym stanowisku należał będzie kontakt z klientem w języku angielskim, polskim lub francuskim (głównie mailowym) w sprawach związanych z potwierdzeniem dokumentacji transportowej i przesyłanych dóbr.

Wymagania:
Idealny kandydat na to stanowisko włada biegle językiem angielskim (minimum poziom B2). Charakteryzuje go wysoka kultura osobista, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, skrupulatność oraz umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość język francuskiego ( min. B2)

Klient oferuje:
Stanowisko oferuje bardzo atrakcyjny pakiet benefitów, komfortowe warunki pracy, możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie oraz zatrudnienie oparte o umowę o pracę.

W związku ze współpracą międzynarodową, osoba na tym stanowisku wykonywać pracę będzie w godzinach od 13:30h do 22:00h.

Lokalizacja: ul. Wadowicka 3A KrakówW związku ze współpracą międzynarodową, osoba na tym stanowisku wykonywać pracę będzie w godzinach od 13:30h do 22:00h.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland