Opis stanowiska pracy

Nasza firma poszukuje osoby na stanowisko agent celny. Działamy na rynku już od ponad 25 lat. Oferujemy pracę w strabilnej i uznanej firmie. Poszukujemy zarówno doświadczonego agenta jak i osoby bez praktyki (osoby po kursie, która nabierze umiejętności pod okiem bardziej doświadczonych kolegów). Miejsce pracy to Marki koło Warszawy.

Wymagania

  • rzetelność i uczciwość;
  • dyspozycyjność;
  • obsługa komputera;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie;
  • znajomość aktualnych przepisów prawa celnego;
  • obsługa programów celnych;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług celno-logistycznych od 1993 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta