OTTO Work Force

Agent celny

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Świnoujście

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Agent celny

Nr referencyjny: MP/AC/11/18

Obowiązki:
- Bieżąca obsługa Klientów.
- Przyjmowanie, realizowanie i ewidencjonowanie zleceń celnych.
- Rozliczanie i monitorowanie należności.

Oczekujemy:
- Posiadania aktualnych uprawnień agenta celnego i wpisu na listę agentów celnych.
- Wykształcenia na poziomie średnim lub wyższym.
- Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office.
- Otwartości na pracę zmianową i w weekendy.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.