Agent Celny

Miejsce pracy: Sokołów, k. Janki
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
ROHLIG SUUS Logistics SA

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport i inne)

ZADANIA:

  • Przyjmowanie zleceń do odprawy celnej,
  • Przygotowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów do realizacji odprawy celnej,
  • Sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie,
  • Przeprowadzanie i uczestnictwo w rewizji celnej,
  • Odbiór cesji,
  • Dokonywanie odpraw celnych w innych Urzędach Celnych,
  • Ścisła współpraca z działem spedycji,
  • Przekazywanie wszystkich niezbędnych danych do wystawienia faktury dla klienta,
  • Dobór odpowiednich metod transportu dla odprawionych przesyłek,
  • Permanentny kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności Agencji Celnej,
  • Ścisła współpraca z Urzędem Celnym,
  • Archiwizacja rozliczonych dokumentów z Agencji Celnej.

OCZEKIWANIA:

  • Aktualne uprawnienia Agenta Celnego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z obsługa celną przesyłek drogowych, lotniczych i morskich,
  • Prawo jazdy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.