Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • dokonywanie odpraw oraz zgłoszeń celnych
  • reprezentowanie klienta przed organami celnymi
  • współpraca z urzędami celnymi i służbami kontrolnymi
  • wykonywanie zadań w postaci administracji biurowej
  • koordynacja i kontrola nad prawidłowym i sprawnym przepływem informacji oraz obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • wpis na listę Agentów Celnych
  • doświadczenie na stanowisku Agenta Celnego
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość przepisów celnych oraz swobodne poruszanie się w platformie PUESC
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji
  • dogodną lokalizację miejsca pracy – biuro w centrum Gdyni
  • możliwość rozwoju profesjonalnego i osobistego w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • miłą atmosferę w miejscu pracy – zgrany zespół i imprezy integracyjne
  • dostęp do innowacyjnych programów i urządzeń

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja Publiczna , Praca Administracja biurowa , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców