FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Agent Celny

Miejsce pracy: Gdynia

Nasz klient, to firma działająca w obszarze usług transportowo-spedycyjnych. Obecnie poszerza zespół Agencji Celnej, w związku z czym poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Agent Celny
AC/37/AZ
Gdynia

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w niekorporacyjnej organizacji

Zadania:
• Organizacja odpraw celnych dla stałych klientów
• Wykonywanie zgłoszeń celnych (import, eksport, tanzyt)
• Wystawianie świadectw pochodzenia
• Dokonywanie taryfikacji

Wymagania:
• 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Agenta Celnego
• wpis na listę Agentów Celnych
• podstawowa znajomość języka angielskiego
• znajomość programu obsługi celnej
• mile widziane prawo jazdy kategorii B.
Agencja Pracy Fall Work Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

*Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.