Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, poszukuję Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:

  • przygotowanie zgłoszeń celnych, w tym w procedurach uproszczonych
  • wystawienie certyfikatów pochodzenia
  • reprezentowanie Klientów pracodawcy przed organami państwa
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz organami państwa
  • weryfikacja i kompletowanie niezbędnych dokumentów do odprawy celnej
  • taryfikacja towarów
  • rejestracja upoważnień klientów
  • sporządzanie deklaracji Intrastat

Oczekujemy:

  • posiadania licencji Agenta Celnego przez minimum 2-3 lata
  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomości programu WinSAD
  • znajomość środowiska PUESC
  • silnej motywacji do pracy i dyspozycyjności
  • łatwości budowania pozytywnych relacji z ludźmi i klientami

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę w dynamicznym zespole i dobrej atmosferze
  • pakiet socjalny opieki medycznej Lux Med, karta Multi Sport

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka