Opis stanowiska pracy

• sporządzanie dokumentacji celnej oraz dokonywanie zgłoszeń celnych
• reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi
• codzienne kontakty z klientami oraz innymi działami firmy
• obsługa komputerowych programów wykorzystywanych w agencji celnej

Wymagania

• wpis na listę agentów celnych lub możliwość uzyskania wpisu z tytułu ukończenia odpowiednich studiów np. prawo, ekonomia, administracja
• umiejętność obsługi biurowych aplikacji pakietu MS Office
• odpowiedzialne i rzetelne podejście do realizacji obowiązków zawodowych
• kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
• atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
• bardzo dobrą atmosferę pracy
• kartę Multisport
• prywatną opiekę medyczną - Medicover
• możliwość nauki języków obcych na platformie Etutor
• szkolenia specjalistyczne

Prezentacja firmy

JAS-FBG S.A. to jeden z wiodących operatorów logistycznych na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców